Cisco feed

Cisco

Ordoneaza dupa:

Switch cisco WS-C2950T-24 (2 porturi gigabit)

Switch cisco WS-C2950T-24 (2 porturi gigabit)

Switch Cisco 2950T 24 porturi
2 porturi gigabit
Garantie 12 luni

224,25
Lei
TVA inclus
299,00 Lei
25%
Media de evaluare a clientului:
3 stars  Total voturi: 1
Primiti 11 puncte fidelitate
Cod produs: 24548359

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E

WS-C2970G-24TS-E
24 porturi gigabit
Garantie 12 luni

1.645,20
Lei
TVA inclus
1.828,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 82 puncte fidelitate
Cod produs: 95406310

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560G-48TS-S

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560G-48TS-S

WS-C3560G-48TS-S
48 porturi gigabit
Garantie 12 luni

2.800,00
Lei
TVA inclus
4.000,00 Lei
30%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 140 puncte fidelitate
Cod produs: 95488399

Switch Cisco second hand layer 3 WS-C3550-48-SMI

Switch Cisco second hand layer 3 WS-C3550-48-SMI

Switch Cisco WS-C3550-48-SMI
48 porturi 10/100 layer 3
Garantie 12 luni

479,40
Lei
TVA inclus
799,00 Lei
40%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 24 puncte fidelitate
Cod produs: 76420041

Mini GBIC Finisar Duplex SFP Transceiver FTLF8524P2BNV

Mini GBIC Finisar Duplex SFP Transceiver FTLF8524P2BNV

SFP Transceiver
850nm
Garantie 12 luni

75,60
Lei
TVA inclus
84,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 4 puncte fidelitate
Cod produs: 82616369

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S

WS-C3560-24PS-S
24 Ethernet 10/100 ports
Garantie 12 luni

900,00
Lei
TVA inclus
1.000,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 45 puncte fidelitate
Cod produs: 95488396

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-04 1000Base-SX SFP

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-04 1000Base-SX SFP

SFP Transceiver
850nm
Garantie 12 luni

75,60
Lei
TVA inclus
84,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 4 puncte fidelitate
Cod produs: 82716379

Mini GBIC Transceiver 3Com 3CSFP93 1000Base-T SFP

Mini GBIC Transceiver 3Com 3CSFP93 1000Base-T SFP

SFP Transceiver
850nm
Garantie 12 luni

199,80
Lei
TVA inclus
222,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 10 puncte fidelitate
Cod produs: 82764069

Cisco switch Catalyst WS-3524-XL-EN

Cisco switch Catalyst WS-3524-XL-EN

WS-C3524-XL-EN
Garantie 12 luni

119,60
Lei
TVA inclus
299,00 Lei
60%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 6 puncte fidelitate
Cod produs: 52945557

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750G-12S-E

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750G-12S-E
WS-C3750G-12S-E
12 porturi gigabit
Garantie 12 luni
2.700,00
Lei
TVA inclus
3.000,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 135 puncte fidelitate
Cod produs: 95486010

Switch second hand 3Com SuperStack 4400 24 PT 3C17203

Switch second hand 3Com SuperStack 4400 24 PT 3C17203

Switch 3COM 4400
24 porturi 10/100
2 module integrate
1 port consola RS232
Garantie 12 luni

198,90
Lei
TVA inclus
221,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 10 puncte fidelitate
Cod produs: 63807637

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 1000BaseSX SFP 30-1301-01

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 1000BaseSX SFP 30-1301-01

SFP Transceiver
850nm
Garantie 12 luni

75,60
Lei
TVA inclus
84,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 4 puncte fidelitate
Cod produs: 82712069

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-E

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-E

WS-C3750-48TS-E
48 Ethernet 10/100 ports
Garantie 12 luni

849,60
Lei
TVA inclus
944,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 42 puncte fidelitate
Cod produs: 95488510

Cisco Switch Layer 3 ME 3400 Series

Cisco Switch Layer 3 ME 3400 Series

Cisco ME-3400-24TS-D
24 porturi 10/100
layer3
Garantie 12 luni

849,60
Lei
TVA inclus
944,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 42 puncte fidelitate
Cod produs: 36534045

Switch sh 3Com SuperStack 5500-EI 52 porturi 3CR17162-91

Switch sh 3Com SuperStack 5500-EI 52 porturi 3CR17162-91

Switch 3COM 5500G-EI 52 porturi
48 porturi 10/100
4 porturi SFP
Garantie 12 luni

198,90
Lei
TVA inclus
221,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 10 puncte fidelitate
Cod produs: 63069637

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-03 1000Base-SX SFP

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-03 1000Base-SX SFP

SFP Transceiver
850nm
Garantie 12 luni

75,60
Lei
TVA inclus
84,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 4 puncte fidelitate
Cod produs: 82716069

Router second hand Cisco 2811

Router second hand Cisco 2811
Router CISCO 2811 Series
Hwic-4esw- 4x10/100 port
modul de accelerare hardware VPN
Garantie 12 luni
2.227,50
Lei
TVA inclus
2.475,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 111 puncte fidelitate
Cod produs: 80701833

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-02 1000Base-SX SFP

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-02 1000Base-SX SFP

SFP Transceiver
850nm
Garantie 12 luni

75,60
Lei
TVA inclus
84,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 4 puncte fidelitate
Cod produs: 82713069

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S

WS-C3750-48TS-S 
48 porturi Ethernet 10/100
4 porturi SFP
Garantie 12 luni

849,60
Lei
TVA inclus
944,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 42 puncte fidelitate
Cod produs: 95489010

Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C

Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C

SFP Transceiver
850nm
Garantie 12 luni

75,60
Lei
TVA inclus
84,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 4 puncte fidelitate
Cod produs: 82616069

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S

WS-C3750-48PS-S
48 porturi 10/100
Garantie 12 luni

849,60
Lei
TVA inclus
944,00 Lei
10%
Media de evaluare a clientului:
0 stars  Total voturi: 0
Primiti 42 puncte fidelitate
Cod produs: 95488010


Arata #  
Rezultate 1 - 21 stop 29

Autentificare



Puncte cadou

Trebuie sa te loghezi pentru a putea utiliza punctele

Vanzari Calculatoare

Diablos Computer va ofera posibilitatea achizitionarii IT second hand cu garantie, in maxim 5 rate fara dobanda. Pentru acest lucru aveti nevoie de un Card Avantaj. Cardul il puteti folosi in magazinele noastre situate in Zona Brancoveanu - Budimex sau Obor. Puteti efectua si plati online direct pe site in maxim 5 rate.

Firma nostra este acreditata "Microsoft Registered Refurbisher". Acest program Microsoft permite unor firme importator sa comercializeze calculatoare cu licenta Windows 10 OEM (calculatoare second hand care au mai fost licentiate in trecut si au deja un sticker XP Pro/Windows 7 aplicat), relicentiate la un pret mult mai mic decat in cazul calculatoarelor licentiate pentru prima data. Pentru calculatoarele second hand cumparate de la noi, o licenta Windows 10 Home costa doar 99 RON, iar Windows 10 Pro costa 169 RON.

 


Imprimante laser A3 A4 sh | imprimante laser hp second hand | imprimanta laser second hand

card avantajcard visaverified by visamaster cardcredit europe bank

Copyright © 2009 Cum cumpar? | Termeni si Conditii | Despre Noi | Politica de Confidentialitate | Garantia Produselor | ANPC | Google+