Echipamente Cisco

Magazinul nostru online va pune la dispozitie o gama variata de switch-uri si routere Cisco

second hand sau refurbished. Echipamentele Cisco comercializate beneficiaza de garantie si livrare oriunde in tara. De asemenea, oferta noastra contine si GBIC-uri, mini GBIC-uri, echipamente retelistica. Din aceasta categorie puteti achizitiona produse la preturi reduse, testate, cu livrare prin curier rapid.

Sorteaza dupa:
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S

WS-C3750-24PS-S
24 porturi 10/100
Garantie 12 luni

Cod produs: 95488220
Pret de baza 399,00 lei Pret 339,15 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S

WS-C3560-24PS-S
24 Ethernet 10/100 ports
Garantie 12 luni

Cod produs: 95488396
Pret de baza 399,00 lei Pret 339,15 lei
Switch Second Hand Cisco Catalyst WS-C3750X-24S-S -15%

Switch Second Hand Cisco Catalyst WS-C3750X-24S-S

WS-C3750X-24S-S
24 Ports Gigabit SFP
Garantie 12 luni

Cod produs: 82873872
Pret de baza 975,00 lei Pret 828,75 lei
Switch Second Hand Cisco Catalyst WS-C3560G-24PS-S -15%

Switch Second Hand Cisco Catalyst WS-C3560G-24PS-S

WS-C3560G-24PS-S
24 porturi Gigabit cu POE
4 SFP-based Gigabit ports
Garantie 12 luni

Cod produs: 27354734
Pret de baza 920,00 lei Pret 782,00 lei
Cablu pentru stacking CISCO 72-2632-01 STACKWISE -15%

Cablu pentru stacking CISCO 72-2632-01 STACKWISE

Cablu pentru stacking
50 cm
Garantie 12 luni

Cod produs: 25396365
Pret de baza 195,00 lei Pret 165,75 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S

WS-C3750-48PS-S
48 porturi 10/100
Garantie 12 luni

Cod produs: 95488010
Pret de baza 499,00 lei Pret 424,15 lei
Router Nou Viptela vEdge 100b -15%

Router Nou Viptela vEdge 100b

Router Viptela vEdge 100b
5 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 93333274
Pret de baza 245,00 lei Pret 208,25 lei
Cisco SCA 11000 Series Secure Content Accelerator -15%

Cisco SCA 11000 Series Secure Content Accelerator

Switch Cisco SCA 11000 Series
Secure Content Accelerator
CSS-SCA-2FE-K9
Garantie 12 luni

Cod produs: 59689154
Pret de baza 764,10 lei Pret 649,49 lei
Router nou Inteno XG6746, Gigabit -15%

Router nou Inteno XG6746, Gigabit

Router Inteno
4 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100015
Pret de baza 275,00 lei Pret 233,75 lei
Router nou Inteno EG500, Gigabit -15%

Router nou Inteno EG500, Gigabit

Router Inteno
4 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100014
Pret de baza 275,00 lei Pret 233,75 lei
Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW -15%

Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW

SFP Transceiver
850nm
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616002
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Router nou ZyXEL FMG3024-D10A, Gigabit -15%

Router nou ZyXEL FMG3024-D10A, Gigabit

Router ZyXEL
4 x RJ45 / 2 x RJ11
Model: FMG3024-D10A
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100019
Pret de baza 265,00 lei Pret 225,25 lei
Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858B 1005-0927 -15%

Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858B 1005-0927

SFP Transceiver
850nm
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616004
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858C 1990-3657 -15%

Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858C 1990-3657

SFP Transceiver
J4858C 1990-3657
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616005
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858C 1990-3662 -15%

Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858C 1990-3662

SFP Transceiver
SX J4858C 1990-4118
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616008
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Mini GBIC Second Hand HP AJ718A 5697-7802 -15%

Mini GBIC Second Hand HP AJ718A 5697-7802

SFP Transceiver
AJ718A 5697-7802
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616009
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Mini GBIC Second Hand HP AJ718A PLRXPL-VE-SH4-3H -15%

Mini GBIC Second Hand HP AJ718A PLRXPL-VE-SH4-3H

SFP Transceiver
PLRXPL-VE-SH4-3H
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616010
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Mini GBIC Second Hand Avago AFBR-57RAEZ -15%

Mini GBIC Second Hand Avago AFBR-57RAEZ

SFP Transceiver
AFBR-57RAEZ
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616011
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Router nou Inteno DG301, Gigabit -15%

Router nou Inteno DG301, Gigabit

Router Inteno
4 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100017
Pret de baza 299,00 lei Pret 254,15 lei
Telefoane IP noi Cisco Unified 7945G-CCME, Afisaj LCD Color -15%

Telefoane IP noi Cisco Unified 7945G-CCME, Afisaj LCD Color

Telefon IP
Negru
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100008
Pret de baza 1.275,00 lei Pret 1.083,75 lei
Telefoane IP noi AudioCodes 440HD -15%

Telefoane IP noi AudioCodes 440HD

Telefon IP
Negru
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100009
Pret de baza 775,00 lei Pret 658,75 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S

WS-C3750-48TS-S 
48 porturi Ethernet 10/100
4 porturi SFP
Garantie 12 luni

Cod produs: 95489010
Pret de baza 349,00 lei Pret 296,65 lei
WIC 1B S/T  PORT ISDN CARD -15%

WIC 1B S/T PORT ISDN CARD

Interfata Cisco
WIC 1B S/T
Port ISDN
Garantie 12 luni

Cod produs: 60604093
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver -15%

Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver

SFP Transceiver
850nm
10GBASE-SR/SW SFP+
Garantie 12 luni

Cod produs: 82745379
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
NSM second hand, Juniper NSM Xpress II, NS-SM-A2-BSE, Network management device -15%

NSM second hand, Juniper NSM Xpress II, NS-SM-A2-BSE, Network management device

Network System Management
Pana la 25 device-uri
Juniper NSM Xpress II
12 luni garantie

Cod produs: 5469879
Pret de baza 499,00 lei Pret 424,15 lei
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6 -15%

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

SFP Transceiver
850nm
Cablu MMF
Garantie 12 luni

Cod produs: 82725381
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5 -15%

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5

SFP Transceiver
1310nm
Cablu MMF
Garantie 12 luni

Cod produs: 82725382
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E

WS-C2970G-24TS-E
24 porturi gigabit
4 SFP-based Gigabit Ethernet
Garantie 12 luni

Cod produs: 95406310
Pret de baza 1.245,00 lei Pret 1.058,25 lei
Switch Second Hand HP ProCurve 5308XL - J4819A -15%

Switch Second Hand HP ProCurve 5308XL - J4819A

HP ProCurve 5308XL
3 x XL Module - J4820A
1 x Modul - J4878B
72 Porturi 10/100
Garantie 12 luni

Cod produs: 63838800
Pret de baza 499,00 lei Pret 424,15 lei
Switch Second Hand HP ProCurve 3400CL-48G-J4906A -15%

Switch Second Hand HP ProCurve 3400CL-48G-J4906A

HP ProCurve 3400CL
48 Porturi 100/1000
4 Porturi Combo SFP
64.000 Entries
Garantie 12 luni

Cod produs: 63832063
Pret de baza 799,00 lei Pret 679,15 lei
Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C -15%

Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C

SFP Transceiver
850nm
Mini Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616069
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-48PS-S -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-48PS-S

WS-C3560-48PS-S
48 Ethernet 10/100 ports POE
4sfp Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 95498396
Pret de baza 390,00 lei Pret 331,50 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48PST-L -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48PST-L

Switch Cisco C2960 
48 porturi 10/100 PoE
2 porturi SFP
2 porturi 10/100/1000 
Garantie 12 luni

Cod produs: 63717636
Pret de baza 345,00 lei Pret 293,25 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48TC-L -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48TC-L

Switch Cisco C2960 
48 porturi 10/100
LAN Base image
Garantie 12 luni

Cod produs: 63837636
Pret de baza 345,00 lei Pret 293,25 lei
Switch second hand Cisco layer 3 WS-C3560V2-24TS-S V02 -15%

Switch second hand Cisco layer 3 WS-C3560V2-24TS-S V02

Switch Cisco 
WS-C3560V2-24TS-S V02
24 porturi 10/100
Garantie 12 luni

Cod produs: 76122041
Pret de baza 325,00 lei Pret 276,25 lei
Switch Refurbished Cisco Catalyst WS-C2960-48PST-S -15%

Switch Refurbished Cisco Catalyst WS-C2960-48PST-S

WS-C2960-48PST-S
48 Ethernet 10/100
2 sfp Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820001
Pret de baza 345,00 lei Pret 293,25 lei
Switch Refurbished Cisco Catalyst 2960SF PoE + WS-C2960S-F24PS-L -15%

Switch Refurbished Cisco Catalyst 2960SF PoE + WS-C2960S-F24PS-L

2960SF PoE+ WS-C2960S-F24PS-L
24 Ethernet 10/100
2sfp GBIC
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820003
Pret de baza 429,00 lei Pret 364,65 lei
Switch refurbished Cisco Catalyst 2960SF PoE+ WS-C2960S-F48LPS-L -15%

Switch refurbished Cisco Catalyst 2960SF PoE+ WS-C2960S-F48LPS-L

2960SF PoE+ WS-C2960S-F48LPS-L
48 Ethernet 10/100
4 sfp Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820004
Pret de baza 925,00 lei Pret 786,25 lei
Switch Refurbished Cisco Catalyst WS-C3560-48PS-S V02 -15%

Switch Refurbished Cisco Catalyst WS-C3560-48PS-S V02

WS-C3560-48PS-S
48 Ethernet 10/100 ports POE
4sfp Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 71461989
Pret de baza 349,00 lei Pret 296,65 lei
Switch Refurbished Cisco Catalyst WS-C3560V2-48TS-S -15%

Switch Refurbished Cisco Catalyst WS-C3560V2-48TS-S

WS-C3560V2-48TS-S
48 Ethernet 10/100
4sfp GBIC
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820006
Pret de baza 399,00 lei Pret 339,15 lei