Echipamente Cisco

Magazinul nostru online va pune la dispozitie o gama variata de switch-uri si routere Cisco

second hand sau refurbished. Echipamentele Cisco comercializate beneficiaza de garantie si livrare oriunde in tara. De asemenea, oferta noastra contine si GBIC-uri, mini GBIC-uri, echipamente retelistica. Din aceasta categorie puteti achizitiona produse la preturi reduse, testate, cu livrare prin curier rapid.

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S

WS-C3750-24PS-S
24 porturi 10/100
Garantie 12 luni

Cod produs: 95488220
Pret de baza 354,95 lei Pret 302,60 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S

WS-C3560-24PS-S
24 Ethernet 10/100 ports
Garantie 12 luni

Cod produs: 95488396
Pret de baza 404,95 lei Pret 345,10 lei
Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-24P-S 10/100/1000Mbps PoE -15%

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-24P-S 10/100/1000Mbps PoE

Switch Cisco Catalyst 
24 porturi 10/100/1000 PoE
WS-C3560X-24P-S
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820800
Pret de baza 995,95 lei Pret 847,45 lei
Switch Cisco Catalyst 2960SF PoE + WS-C2960S-F24PS-L -15%

Switch Cisco Catalyst 2960SF PoE + WS-C2960S-F24PS-L

2960SF PoE+ WS-C2960S-F24PS-L
24 Ethernet 10/100
2sfp GBIC
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820003
Pret de baza 434,95 lei Pret 370,60 lei
Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48P-L 10/100/1000Mbps PoE -15%

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48P-L 10/100/1000Mbps PoE

Switch Cisco Catalyst 
48 porturi 10/100/1000 PoE
WS-C3560X-48P-L
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820805
Pret de baza 1.205,95 lei Pret 1.025,95 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-48PS-S -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-48PS-S

WS-C3560-48PS-S
48 Ethernet 10/100 ports POE
4sfp Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 95498396
Pret de baza 395,95 lei Pret 337,45 lei
Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48T-L 10/100/1000Mbps -15%

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48T-L 10/100/1000Mbps

Switch Cisco Catalyst 
48 porturi 10/100/1000Mbps
WS-C3560X-48T-L
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820807
Pret de baza 954,95 lei Pret 812,60 lei
Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-24T-S -15%

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-24T-S

Switch Cisco Catalyst 
24 porturi 10/100/1000
WS-C3560X-24T-S
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820005
Pret de baza 854,95 lei Pret 727,60 lei
Router nou Inteno XG6746, Gigabit -15%

Router nou Inteno XG6746, Gigabit

Router Inteno
4 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100015
Pret de baza 275,72 lei Pret 234,47 lei
Router nou Inteno EG500, Gigabit -15%

Router nou Inteno EG500, Gigabit

Router Inteno
4 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100014
Pret de baza 275,71 lei Pret 234,46 lei
Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW -15%

Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW

SFP Transceiver
850nm
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616002
Pret de baza 45,72 lei Pret 38,97 lei
Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858B 1005-0927 -15%

Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858B 1005-0927

SFP Transceiver
850nm
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616004
Pret de baza 45,72 lei Pret 38,97 lei
Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858C 1990-3662 -15%

Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858C 1990-3662

SFP Transceiver
SX J4858C 1990-4118
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616008
Pret de baza 45,00 lei Pret 38,25 lei
Mini GBIC Second Hand HP AJ718A 5697-7802 -15%

Mini GBIC Second Hand HP AJ718A 5697-7802

SFP Transceiver
AJ718A 5697-7802
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616009
Pret de baza 45,72 lei Pret 38,97 lei
Mini GBIC Second Hand Avago AFBR-57RAEZ -15%

Mini GBIC Second Hand Avago AFBR-57RAEZ

SFP Transceiver
AFBR-57RAEZ
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616011
Pret de baza 45,72 lei Pret 38,97 lei
Telefoane IP noi AudioCodes 440HD -15%

Telefoane IP noi AudioCodes 440HD

Telefon IP
Negru
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100009
Pret de baza 775,72 lei Pret 659,47 lei
Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver -15%

Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver

SFP Transceiver
850nm
10GBASE-SR/SW SFP+
Garantie 12 luni

Cod produs: 82745379
Pret de baza 45,72 lei Pret 38,97 lei
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6 -15%

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

SFP Transceiver
850nm
Cablu MMF
Garantie 12 luni

Cod produs: 82725381
Pret de baza 45,72 lei Pret 38,97 lei
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5 -15%

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5

SFP Transceiver
1310nm
Cablu MMF
Garantie 12 luni

Cod produs: 82725382
Pret de baza 45,72 lei Pret 38,97 lei
Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C -15%

Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C

SFP Transceiver
850nm
Mini Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616069
Pret de baza 45,71 lei Pret 38,96 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48TC-L -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48TC-L

Switch Cisco C2960 
48 porturi 10/100
LAN Base image
Garantie 12 luni

Cod produs: 63837636
Pret de baza 350,95 lei Pret 299,20 lei
Switch Cisco Catalyst 2960SF PoE+ WS-C2960S-F48LPS-L -15%

Switch Cisco Catalyst 2960SF PoE+ WS-C2960S-F48LPS-L

2960SF PoE+ WS-C2960S-F48LPS-L
48 Ethernet 10/100
4 sfp Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820004
Pret de baza 930,95 lei Pret 792,20 lei
Switch Cisco Nexus 2148T N2K-C2148T-1GE V02 -15%

Switch Cisco Nexus 2148T N2K-C2148T-1GE V02

N2K-C2148T-1GE V02
4sfp GBIC
Layer 2
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820022
Pret de baza 204,95 lei Pret 175,10 lei
Mini GBIC Transceiver Cisco 30-0759-01 1000BASE-SX -15%

Mini GBIC Transceiver Cisco 30-0759-01 1000BASE-SX

SFP Transceiver
850nm
Gigabit
Garantie 12 luni

Cod produs: 82710006
Pret de baza 45,71 lei Pret 38,96 lei
Switch Cisco Catalyst WS-C2960S-F24TS-L V02 -15%

Switch Cisco Catalyst WS-C2960S-F24TS-L V02

WS-C2960S-F24TS-L V02
24 Ethernet 10/100
2sfp GBIC
Garantie 12 luni

Cod produs: 71461988
Pret de baza 404,95 lei Pret 345,10 lei
Cablu de Retea Rj45 Cisco CAT5e, 1.8m -10%

Cablu de Retea Rj45 Cisco CAT5e, 1.8m

Cablu de Retea 
Rj45, 1.8m
Cisco
Garantie 12 luni

Cod produs: 28907903
Pret de baza 35,00 lei Pret 31,50 lei
Router Cisco 800 Series, C886VA-K9, Multimode VDSL2/ADSL2/2+ over ISDN -15%

Router Cisco 800 Series, C886VA-K9, Multimode VDSL2/ADSL2/2+ over ISDN

Router Cisco
4 x RJ45
Produs Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 13300000
Pret de baza 600,71 lei Pret 510,71 lei
Telefon IP Tiptel 3240 HD, 6-line, 4.3 inci LCD -15%

Telefon IP Tiptel 3240 HD, 6-line, 4.3 inci LCD

Produs NOU
Tiptel 3240
3-way conference
Garantie 12 luni

Cod produs: 13300004
Pret de baza 475,71 lei Pret 404,46 lei
Telefon IP Tiptel 3220 HD, 2-line, 2.3 inci LCD -15%

Telefon IP Tiptel 3220 HD, 2-line, 2.3 inci LCD

Produs NOU
Tiptel 3220
3-way conference
Garantie 12 luni

Cod produs: 13300005
Pret de baza 425,71 lei Pret 361,96 lei
Telefon VoIP Cisco Unified CP-7962G, DHCP, Display 5 inci -15%

Telefon VoIP Cisco Unified CP-7962G, DHCP, Display 5 inci

Telefon IP
Model CP-7962G
Produs NOU
Garantie 12 luni

Cod produs: 13300012
Pret de baza 675,71 lei Pret 574,46 lei
Telefoane VoIP Gigaset DE410 IP PRO -15%

Telefoane VoIP Gigaset DE410 IP PRO

Telefon IP
Pana la 6 conturi SIP
Produs NOU
Garantie 12 luni

Cod produs: 13300013
Pret de baza 675,71 lei Pret 574,46 lei
Telefoane VoIP Gigaset DE310 IP PRO, Classic PBX -15%

Telefoane VoIP Gigaset DE310 IP PRO, Classic PBX

Telefon IP
2 conturi SIP
Produs NOU
Garantie 12 luni

Cod produs: 13300010
Pret de baza 475,71 lei Pret 404,46 lei
Telefon SIP Polycom SoundPoint IP 450 PoE -10%

Telefon SIP Polycom SoundPoint IP 450 PoE

SoundPoint IP 450
Telefon SIP, PoE
Produs NOU
Garantie 12 luni

Cod produs: 13300014
Pret de baza 499,00 lei Pret 449,10 lei
Telefon IP Avaya 9608D02B-1009 -15%

Telefon IP Avaya 9608D02B-1009

Telefon IP
Avaya 9608G
Interfata Gigabit
Garantie 12 luni

Cod produs: 24053235
Pret de baza 249,71 lei Pret 212,36 lei
Telefon IP Second Hand Thomson Telecom ST 2030-EU-S -15%

Telefon IP Second Hand Thomson Telecom ST 2030-EU-S

Telefon IP
Thomson Telecom
ST 2030-EU-S
Garantie 12 luni

Cod produs: 24053237
Pret de baza 249,71 lei Pret 212,36 lei
Unitate Control Multipoint Conferinta Polycom RMX 1500 MPMx-S -15%

Unitate Control Multipoint Conferinta Polycom RMX 1500 MPMx-S

MCU HD Polycom 
SYS1500B-L0
Suport DTMF 
Garantie 12 luni

Cod produs: 22288006
Pret de baza 1.505,95 lei Pret 1.280,95 lei
Mini GBIC Second Hand HP AJ718A PLRXPL-VE-SH4-3H -15%

Mini GBIC Second Hand HP AJ718A PLRXPL-VE-SH4-3H

SFP Transceiver
PLRXPL-VE-SH4-3H
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616010
Pret de baza 45,72 lei Pret 38,97 lei
Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E -15%

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E

WS-C2970G-24TS-E
24 porturi gigabit
4 SFP-based Gigabit Ethernet
Garantie 12 luni

Cod produs: 95406310
Pret de baza 1.250,95 lei Pret 1.064,20 lei
Router Nou Viptela vEdge 100b -15%

Router Nou Viptela vEdge 100b

Router Viptela vEdge 100b
5 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 93333274
Pret de baza 250,95 lei Pret 214,20 lei
Sistem Video Conferinta Polycom HDX 4500, Display 24 inci Full HD -15%

Sistem Video Conferinta Polycom HDX 4500, Display 24 inci Full HD

Sistem Video Conferinta
Display 24 inci 
Rezolutie Full HD
Garantie 12 luni

Cod produs: 22298006
Pret de baza 2.004,95 lei Pret 1.705,10 lei