Echipamente Cisco

Magazinul nostru online va pune la dispozitie o gama variata de switch-uri si routere Cisco

second hand sau refurbished. Echipamentele Cisco comercializate beneficiaza de garantie si livrare oriunde in tara. De asemenea, oferta noastra contine si GBIC-uri, mini GBIC-uri, echipamente retelistica. Din aceasta categorie puteti achizitiona produse la preturi reduse, testate, cu livrare prin curier rapid.

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S

WS-C3750-24PS-S
24 porturi 10/100
Garantie 12 luni

Cod produs: 95488220
Pret 354,95 lei

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S

WS-C3560-24PS-S
24 Ethernet 10/100 ports
Garantie 12 luni

Cod produs: 95488396
Pret 404,95 lei

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-24P-S 10/100/1000Mbps PoE

Switch Cisco Catalyst 
24 porturi 10/100/1000 PoE
WS-C3560X-24P-S
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820800
Pret 995,95 lei

Switch Cisco Catalyst 2960SF PoE + WS-C2960S-F24PS-L

2960SF PoE+ WS-C2960S-F24PS-L
24 Ethernet 10/100
2sfp GBIC
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820003
Pret 434,95 lei
Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48P-L 10/100/1000Mbps PoE -25%

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48P-L 10/100/1000Mbps PoE

Switch Cisco Catalyst 
48 porturi 10/100/1000 PoE
WS-C3560X-48P-L
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820805
Pret de baza 1.205,95 lei Pret 905,95 lei

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3560-48PS-S

WS-C3560-48PS-S
48 Ethernet 10/100 ports POE
4sfp Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 95498396
Pret 395,95 lei

Switch Cisco SG350-52, 52 porturi 10/100/1000Mbps

Switch Cisco
52 porturi 10/100/1000
SG350-52
Garantie 12 luni

Cod produs: 23220915
Pret 1.904,95 lei

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48T-L 10/100/1000Mbps

Switch Cisco Catalyst 
48 porturi 10/100/1000Mbps
WS-C3560X-48T-L
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820807
Pret 954,95 lei

Cablu pentru stacking CISCO 72-2632-01 STACKWISE

Cablu pentru stacking
50 cm
Garantie 12 luni

Cod produs: 25396365
Pret 195,72 lei

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-24T-S

Switch Cisco Catalyst 
24 porturi 10/100/1000
WS-C3560X-24T-S
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820005
Pret 854,95 lei
Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48P-S 10/100/1000Mbps PoE -25%

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48P-S 10/100/1000Mbps PoE

Switch Cisco Catalyst 
48 porturi Gigabit PoE
WS-C3560X-48P-S 
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820806
Pret de baza 1.205,95 lei Pret 905,95 lei

Router nou Inteno XG6746, Gigabit

Router Inteno
4 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100015
Pret 275,72 lei

Router nou Inteno EG500, Gigabit

Router Inteno
4 x RJ45
Router Nou
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100014
Pret 275,71 lei

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-48PF-L 10/100/1000Mbps PoE

Switch Cisco Catalyst 
48 porturi 10/100/1000 PoE
WS-C3560X-48PF-L
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820803
Pret 854,95 lei

Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW

SFP Transceiver
850nm
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616002
Pret 45,72 lei

Router nou ZyXEL FMG3024-D10A, Gigabit

Router ZyXEL
4 x RJ45 / 2 x RJ11
Model: FMG3024-D10A
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100019
Pret 265,71 lei

Switch Cisco Catalyst WS-C3560X-24T-E 10/100/1000Mbps

Switch Cisco Catalyst 
24 porturi 10/100/1000
WS-C3560X-24T-E
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820801
Pret 854,95 lei

Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858B 1005-0927

SFP Transceiver
850nm
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616004
Pret 45,72 lei

Switch Cisco SF300-24PP, 24 porturi 10/100 PoE

Switch Cisco
SF300-24PP
24 porturi 10/100
Garantie 12 luni

Cod produs: 23220914
Pret 334,95 lei

Mini GBIC Second Hand HP ProCurve J4858C 1990-3662

SFP Transceiver
SX J4858C 1990-4118
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616008
Pret 45,72 lei

Mini GBIC Second Hand HP AJ718A 5697-7802

SFP Transceiver
AJ718A 5697-7802
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616009
Pret 45,72 lei

Mini GBIC Second Hand Avago AFBR-57RAEZ

SFP Transceiver
AFBR-57RAEZ
Second Hand
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616011
Pret 45,72 lei

Telefoane IP noi Cisco Unified 7945G-CCME, Afisaj LCD Color

Telefon IP
Negru
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100008
Pret 1.275,72 lei

Telefoane IP noi AudioCodes 440HD

Telefon IP
Negru
Garantie 12 luni

Cod produs: 84100009
Pret 775,72 lei

WIC 1B S/T Port ISDN Card

Interfata Cisco
WIC 1B S/T
Port ISDN
Garantie 12 luni

Cod produs: 60604093
Pret 45,00 lei

Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver

SFP Transceiver
850nm
10GBASE-SR/SW SFP+
Garantie 12 luni

Cod produs: 82745379
Pret 45,72 lei

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

SFP Transceiver
850nm
Cablu MMF
Garantie 12 luni

Cod produs: 82725381
Pret 45,72 lei

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5

SFP Transceiver
1310nm
Cablu MMF
Garantie 12 luni

Cod produs: 82725382
Pret 45,72 lei

Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C

SFP Transceiver
850nm
Mini Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 82616069
Pret 45,71 lei

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48PST-L

Switch Cisco C2960 
48 porturi 10/100 PoE
2 porturi SFP
2 porturi 10/100/1000 
Garantie 12 luni

Cod produs: 63717636
Pret 350,95 lei

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C2960-48TC-L

Switch Cisco C2960 
48 porturi 10/100
LAN Base image
Garantie 12 luni

Cod produs: 63837636
Pret 350,95 lei

Switch second hand Cisco layer 3 WS-C3560V2-24TS-S V02

Switch Cisco 
WS-C3560V2-24TS-S V02
24 porturi 10/100
Garantie 12 luni

Cod produs: 76122041
Pret 330,95 lei

Switch Cisco Catalyst 2960SF PoE+ WS-C2960S-F48LPS-L

2960SF PoE+ WS-C2960S-F48LPS-L
48 Ethernet 10/100
4 sfp Gbic
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820004
Pret 930,95 lei

Switch Cisco Nexus 2248TP N2K-C2248TP-1GE V03

N2K-C2248TP-1GE V03
4sfp GBIC
Layer 2
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820019
Pret 204,95 lei

Switch Cisco Nexus 2148T N2K-C2148T-1GE V02

N2K-C2148T-1GE V02
4sfp GBIC
Layer 2
Garantie 12 luni

Cod produs: 23820022
Pret 204,95 lei

Mini GBIC Transceiver CISCO DS-SFP-FC8G-SW SFP+, 10-2418-02

SFP+ Transceiver
850nm
Distanta max 500m
Garantie 12 luni

Cod produs: 82710003
Pret 129,71 lei

Mini GBIC Transceiver Cisco 30-0759-01 1000BASE-SX

SFP Transceiver
850nm
Gigabit
Garantie 12 luni

Cod produs: 82710006
Pret 45,71 lei

Switch Cisco Catalyst WS-C2960S-F24TS-L V02

WS-C2960S-F24TS-L V02
24 Ethernet 10/100
2sfp GBIC
Garantie 12 luni

Cod produs: 71461988
Pret 404,95 lei

Cablu de Retea Rj45 Cisco CAT5e, 1.8m

Cablu de Retea 
Rj45, 1.8m
Cisco
Garantie 12 luni

Cod produs: 28907903
Pret 35,00 lei

Switch second hand Cisco MDS 9148, DS-C9148-16P-K9

DS-C9148-16P-K9
16 x 8GB/s Slot
32 x 10/100/1000 ports
Garantie 12 luni

Cod produs: 32856575
Pret 900,95 lei