Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW

Cod produs: 82616002 26044
  • -15%
Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW
  • Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW
  Acest produs iti va aduce 1 puncte bonus. Adauga in cos si finalizeaza comanda curenta pentru a obtine 1 puncte bonus ce valoreaza 1,00 lei.
45,72 lei ( - 15% )
38,97 lei
TVA inclus In stoc
Ecotaxa inclusa: 0,72 lei
  • Depozit √ In stoc
  • Comanda Online √ In stoc
  Configurare produs
Scrieti un comentariu pentru acest produs

SFP Transceiver
850nm
Second Hand
Garantie 12 luni

  • Beneficiezi de Garantie la orice produs
  • Livrare gratuita pentru orice comanda ce depaseste 150 lei.
  • Pentru a cumpara prin Sistemul Electronic de Achiziții Publice (SICAP), click aici.
  • Plateste online prin
    VISA Achita comanda cu orice card de debit Visa sau Mastercard
    PayPal Achita comanda prin PayPal
  • Plateste in rate fara dobanda prin
    Card Avantaj 1 - 12 Rate fara Dobanda prin Card Avantaj
    BT 1 - 12 Rate fara Dobanda prin Star Card BT
    Bonus Card 1 - 12 Rate fara Dobanda prin Bonus Card
    Alpha Card 1 - 12 Rate fara Dobanda prin AlphaCard
    BRD 1 - 12 Rate fara Dobanda prin BRD Finance
  • Poza principala are caracter informativ
  • Discounturile acordate se calculeaza din pretul fara Ecotaxa
  • Produsele nu se livreaza cu periferice sau alte accesorii daca nu este mentionat in descriere

Mini GBIC Second Hand Cisco DS-SFP-FC8G-SW

  • SFP Transceiver
  • DS-SFP-FC8G-SW
  • Distanta pana la 150m
  • Lungime unda 850nm
  • Pentru mai multe detalii despre produs click aici.

Garantie 12 Luni



Cod produs: 82616002

Stare sistem Utilizat
45,72 lei ( - 15% )
38,97 lei
TVA inclus In stoc
Ecotaxa inclusa: 0,72 lei
  • Depozit √ In stoc
  • Comanda Online √ In stoc
  Configurare produs

Ai intrebari despre acest produs? Contacteaza-ne folosind una dintre metodele de mai jos.

WhatsApp Cere informatii pe WhatsApp despre acest produs Relatii Clienti 021.311.0005 [email protected]