Diablos Computer Echipamente Cisco Mini GBIC Transceiver 3Com 3CSFP93 1000Base-T SFP

Mini GBIC Transceiver 3Com 3CSFP93 1000Base-T SFP

Pretul produsului include costul aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE
Pozele suplimentare sunt poze reale facute in magazinul Diablos Computer
Poza principala are caracter informativ
Ai gasit mai ieftin? Anunta-ne!
Negociaza pretul!
199,80
Lei
TVA inclus
222,00 Lei
10%
Cod produs: 82764069
TRANSPORT GRATUIT
Primesti 10 puncte fidelitate
Comanda online/telefonic√ IN STOC
Magazin Brancoveanu√ IN STOC
Magazin Obor√ IN STOC
Comenzi telefonice
Call center:
021.311.0005 0728.166.694
Ana-Brancoveanu:
Interior 1001
Maria-Obor:
Interior 3000
Consultanta / Suport tehnic
Liviu (calculatoare): Interior 1004
Ciprian (laptopuri): Interior 1005
George (imprimante): Interior 2002
Claudiu (servere): Interior 3100
carduri

Mini GBIC Transceiver 3Com 3CSFP93 1000Base-T SFP

  • 1000Base-T
  • SFP Transceiver
  • Multimode Fiber CAT 5
  • Conector RJ-45
  • Detalii producator aici.

CONFIGURARE PRODUS

Recenzii produs: Va rugam sa va autentificati pentru a scrie o recenzie.
0 recenzii

Imprimante laser A3 A4 sh | imprimante laser hp second hand | imprimanta laser second hand

card avantajcard visaverified by visamaster cardcredit europe bank

Copyright © 2009 Cum cumpar? | Termeni si Conditii | Despre Noi | Politica de Confidentialitate | Garantia Produselor | ANPC | Google+